KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Venkovní koupaliště v Tachově.
V Tachově si můžete užívat vodní radovánky po celý rok. Uvnitř i venku na vás čeká mnoho atrakcí
Venkovní koupaliště v Tachově.  
Autor / zdroj foto: Plavecký bazén a koupaliště Tachov

Plavecký bazén a koupaliště Tachov / Tachov

Plavecký bazén v Tachově tvoří dva bazény, Velký má rozměry 25 x 10 metrů a pět drah. Mohou se tady pořádat plavecké závody. Výukový bazén má rozměry 9 x 6 metrů. V objektu jsou také dvě vířivky s hydromasážními a vzduchovými tryskami. Mimo to je zde příslušenství v podobě pánské i dámské sauny a šatny se 160 skříňkami. V objektu se nachází masážní služby, občerstvení a kadeřnictví.

V letních měsících je možnost využít venkovní koupaliště s víceúčelovým bazénem rozděleným na plaveckou a rekreační část. Plaveckou část tvoří tři plavecké dráhy o délce 25 metrů. Rekreační část je vybavena mnoha moderními atrakcemi - masážní vzduchová lůžka, hydromasážní trysky, vodní hřib, vodní chrliče a vodní ježek.

Důležitou součástí jsou tři skluzavky - kamikaze, trojskluzavka a široká dvojskluzavka. K dispozici jsou letní šatny a sprchy a také pískové hřiště na volejbal nebo fotbal. V areálu je také možnost občerstvení.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Plaveckého bazénu a koupaliště Tachov.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.